O nas

W bosmanacie przy wejściu na keje można w gablocie sprawdzić aktualną, żeglarską prognozę pogody dla zatoki. Jednocześnie w naszym porcie działa darmowy dla cumujących access point. Jeśli posiadasz radiową kartę sieciową działającą na europejskiej częstotliwości 2,4GHz w swoim laptopie, cumując w naszym porcie możesz korzystać z dobrodziejstw internetu. Między innymi sprawdzić prognozę pogody.

Nabrzeże

Widok z dachu hali na naszą keje. Przy betonowym nabrzeżu jak i na końcu pomostu mogą stawać naprawdę duże jednostki. Betonowe nabrzeże jest wystarczająco wzmocnione by nawet ciężki dźwig mógł zwodować lub wyciągnąć jacht do 20t.

Hale

W półokrągłej hali miejscowi szkutnicy mogą przeprowadzić generalny remont lub wybudowę jachtu. Zawsze można liczyć na ich pomoc w przypadku awarii na naszych jachtach.

W prostokątnej hali można przeprowadzić drobne naprawy lub przezimować jacht. Za halami jest wystarczająco dużo miejsca dla tych którzy chcą przezimować swój jacht pod chmurką.

Taras

Na terenie klubu znajduje się taras grillowy. W dzień rozciąga się z niego wspaniały widok. Wieczorem, podczas spotkań przy grillu również prezentuje się malowniczo.